Uprawnienia budowlane - program do nauki

Invest Holding s.c. - Laskowice 29 | 82-550 Prabuty | woj. pomorskie | numer telefonu: +48 576 996 325 | NIP: 581-187-77-68 | REGON: 360400166

Oferta / usługi

Od kilku lat zdobywają rynek polski i zagraniczny, co roku skutecznie kształcą wiele osób oraz są bezkonkurencyjni w ilości przeprowadzanych kursów, mowa o firmie INVEST-PROJECT. Przedsiębiorstwo świadczy usługi budowlane m.in. nadzorowanie budowy i przeprowadzanie ekspertyz obiektów użytku publicznego, a także projektowanie. Spod rąk zatrudnionych inżynierów i architektów wyszedł również program firmy INVEST-PROJECT ułatwiający zdobycie certyfikatu na uprawnienia budowlane. Jest to najlepsza i najbardziej rzetelna aplikacja komputerowa dostępna w sieci.

Promocyjne zestawy

Dostępne oprogramowania z pewnością efektywnie przygotują każdego do egzaminu w danej specjalizacji. Baza pytań zawiera zadania opracowywane przez Izbę Inżynierów i Izbę Architektów. Na stronie internetowej znaleźć można materiały do pobrania. Wśród nich znajdują się aktualne akty prawne, testy na uprawnienia budowlane - program na komputer lub telefon oraz korzystna cenowo oferta łączonych zestawów. Użytkownik może korzystać z programu przez rok, dokonując nieograniczonej ilości aktualizacji. Dostępne tryby nauczania i oprawa graficzna ułatwiają przyswajanie wiedzy.

Pełna oferta: Uprawnienia budowlane program

Więcej danych

uprawnienia-budowlane.pl

uprawnienia-budowlane.pl

biurouprawnienia-budowlane.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Remonty mieszkań

Zobacz ofertę

Systemy grzewcze

Vaillant Poznań

Układanie kostki brukowej

MAR BUD Poznań