Denver Food - wysokiej jakości produkty

Denver Food - Pogodna 11 | 84-240 Reda | woj. pomorskie | numer telefonu: +48 537 005 451 | NIP: 588-241-71-98 | REGON: 364180514

Oferta / usługi

Denver Food to producent i hurtownia zdrowej żywności, która dba o to, aby swoim klientom zapewniać jedynie najlepsze produkty. Poddają je oni dokładnym badaniom, aby spełniały wszystkie surowe wymagania. Jest to żywność bezglutenowa, którą mogą spożywać również osoby uczulone na ten rodzaj białka lub chore na celiaklię. Co więcej, ich produkty są w większości wegańskie, więc stanowią doskonałą ofertę dla osób niestosujących produktów pochodzenia zwierzęcego. Współpracują z nimi bio sklepy z całej Polski, ceniąc ich za rzetelność i uczciwość.

Hurtownia zdrowej żywności

Hurtownia zdrowej żywności Denver Food posiada niezwykle bogaty asortyment, który jest też nieustannie rozbudowywany. W ofercie mieszczą się między innymi różnego rodzaju ziarna, takie jak soczewica, siemię lniane czy szałwia hiszpańska. Ponadto, nie brakuje wielu gatunków orzechów, np. nerkowców, włoskich czy laskowych. Gluten znajduje się w produktach pszenicznych, żytnich i jęczmiennych, więc osoby, którym on szkodzi, mogą stosować dostępną w Denver Food mąkę kokosową, ryżową, owsianą lub kukurydzianą.

Pełna oferta: Hurtownia zdrowej żywności - denverfood.pl

Więcej danych

denverfood.pl

denverfood.pl

biurodenverfood.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Avanti - smaczna pizza

Pizzeria - Bielsko Biała

Jelita wołowe

Więcej informacji

Restauracja Qlinarni

Jedzenie na telefon : Poznań