MAXMIX - kawy świeżo palone i rozpuszczalne

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Oferta / usługi

Jeśli są Państwo wielbicielami pysznej, świeżo zaparzonej kawy to warto zajrzeć do oferty przedsiębiorstwa MAXMIX. Firma znajduje się na terenie miasta Radom i od wielu lat prowadzi sprzedaż wyjątkowych kaw rozpuszczalnych, ziarnistych palonych, z kolagenem, zielonych i o podwójnej dawce kofeiny. Wysoką jakość produktów gwarantują renomowane plantacje z Ameryki Południowej, czy Azji. W tych krajach niezwykłą uwagę zwraca się na przebieg uprawy i zbierania owoców kawowca. Wszystko po to, aby zatrzymać wyjątkowe właściwości na dłużej.

Suszone owoce kawowca

Firma MAXMIX od początku istnienia stawia na rozwój i stałe powiększanie asortymentu. Dzięki czemu może zaspokoić potrzeby większej ilości klientów. Asortyment przedsiębiorstwa zawiera nie tylko rozmaite rodzaje kawy, ale także znakomity produkt, jakim jest Cascara Honduras Organic. Są to po prostu wysuszone owoce kawowca, z których przygotowuje się rozgrzewający napar. Jego wygląd przypomina herbatę, jednak smak jest niepowtarzalny, lekko owocowy, a po dłuższym zaparzaniu nabiera cierpkości. Suszone owoce kawowca MAXMIX są pochodzenia naturalnego.

Pełna oferta: www.czarnakawka.com

Więcej danych

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Avanti - smaczna pizza

Pizzeria - Bielsko Biała

Jelita wołowe

Więcej informacji

Restauracja Qlinarni

Jedzenie na telefon : Poznań