Sklep internetowy z wyposażeniem strażackim

F.H.U. Hero - Grodzka 40A | 42-600 Tarnowskie Góry | woj. śląskie | numer telefonu: +48 531 488 393 | NIP: 645-215-31-36 | REGON: 240875327

Oferta / usługi

FHU Hero to sklep online, w którym można kupić profesjonalny sprzęt strażacki, przedstawiający wysoką jakość wykonania. W tej pracy jest to szczególnie istotne, ponieważ od niezawodności wyposażenia niejednokrotnie zależy powodzenie misji ratowania ludzkiego życia. Dostępnych jest tam wiele różnych produktów, które przydadzą się nie tylko strażakom, ale również żołnierzom, policjantom, ratownikom TOPR, WOPR i GOPR czy innym przedstawicielom służb mundurowych. Dostępne są tam między innymi specjalne hełmy, buty i kombinezony, a także wiele różnych urządzeń.

Sprzęt do dekontaminacji

Co więcej, w sklepie internetowym FHU Hero dostępny jest też specjalistyczny sprzęt do dekontaminacji. Jest on niezbędny, aby dokonać oczyszczenia ludzi lub terenu ze skażenia o wielorakim charakterze (np. chemicznym lub radiologicznym). Jednym z najważniejszych jego elementów są kabiny, które znajdą Państwo w różnych wielkościach. Poza tym, asortyment obejmuje również między innymi takie urządzenia, jak pompka do wprowadzania i odprowadzania powietrza z kabin oraz sprzęt pozwalający prowadzić odkażanie przy pomocy ciepłej wody.

Pełna oferta: www.fhuhero.pl

Więcej danych

www.fhuhero.pl

www.fhuhero.pl

biurofhuhero.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Sklep z obrusami

Obrusy Natim

Gadżety z zapachem

Strona internetowa EuroAroma

Wszystko, co najlepsze dla Twojego pupila - Animals-Vet

Przejdź do strony WWW