Fotobudka - Legnica

Foto Piksel - Sikorskiego 1/13 | 58-330 Jedlina-Zdrój | woj. dolnośląskie | numer telefonu: +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Oferta / usługi

Jeśli szukają Państwo oryginalnego pomysłu na uatrakcyjnienie przyjęcia urodzinowego, firmowego spotkania integracyjnego lub uroczystości weselnej, to warto skorzystać z oferty firmy Foto Piksel z Jedliny Zdrój. Przedsiębiorstwo zajmuje się wypożyczaniem fotobudki, czyli przenośnego studia fotograficznego, które drukuje zdjęcia chwilę po ich wykonaniu. Ponadto w ofercie Foto Piksel znajdują się zabawne gadżety jak peruki, okulary i maski. Legnica należy do jednych z miast, do których fachowcy na zlecenie dowożą fotobudkę.

Pamiątka z wesela

Tradycyjne zabawy w czasie wesela są bardzo dobrze znane gościom i często nie są żadnym zaskoczeniem. Aby wzbudzić zachwyt zaproszonych osób, dobrze jest postawić na nowoczesność i oryginalność. Fotobudka z firmy Foto Piksel może zostać przetransportowana do takich miast, jak m.in. Legnica, gdzie będzie mogła wykonać nielimitowaną ilość zdjęć. W dodatku fotobudka może robić fotografie w różnorodnej kolorystyce. Taka pamiątka z pewnością zostanie zachowana przez gości, przypominając weselną zabawę.

Pełna oferta: fotopiksel.com.pl

Więcej danych

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biurofotopiksel.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

PHU Carus - reprodukcje mieczy, pistoletów i innych

Replika broni

Doświadczeni operatorzy kamery

Kamerzysta na ślub - Kraków

Produkty z folklorem

Informacje