Pasja, doświadczenie oraz umiejętności - fotograf Wielkopolska

Fotograf ślubny Maciej Gierszewski - Żupańskiego 10 | 61-572 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 504 613 695 | NIP: 7831555690 | REGON: 301076409

Oferta / usługi

Maciej Gierszewski jest człowiekiem, który po początkowo obranej zupełnie innej ścieżce kariery, postanowił mimo wszystko postawić na swoją największa pasję. To dzięki temu, zamiast spotkać go w specjalistycznych gabinetach ortopedycznych, można z nim podjąć współpracę podczas fotografowania uroczystości weselnych. Wysokiej jakości sprzęt oraz stale doskonalone umiejętności i szlifowana wiedza sprawiają, że projekty, których się podejmuje, wyglądają rewelacyjnie i cieszą Parę Młodą. Warto jak najszybciej się z nim skontaktować i zarezerwować termin z dużym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, iż wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

Pamiątka z najważniejszej uroczystości życia: Fotografia ślubna Poznań

Mimo iż w repertuarze Macieja Gierszewskiego znaleźć można także np. fotografię koncertową, to prym wiedzie zdecydowanie fotografia ślubna. Poznań oraz jego mieszkańcy przekonali się już dawno o możliwościach tego specjalisty, wobec czego często i chętnie korzystają z jego usług. Każda realizacja, którą dostarcza on swoim klientom, wzbudza dużo emocji oraz jest pełnym wyrazu i piękna przypomnieniem tego jakże ważnego wydarzenia. Profesjonalne podejście do reportażu oraz artystyczne spojrzenie na sesję plenerową to połączenie, które doceniły już dziesiątki Par Młodych.

Pełna oferta: Maciej Foto

Więcej danych

www.maciej-gierszewski.pl

www.maciej-gierszewski.pl

fotomaciej-gierszewski.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek08:00-22:00
Wtorek08:00-22:00
Środa08:00-22:00
Czwartek08:00-22:00
Piątek08:00-22:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Rowerki, hulajnogi, wrotki

Rowerek biegowy

Profesjonalne zdjęcia - GMWStudio

Fotografia ślubna - www.gmwstudio.pl

PHU Carus - reprodukcje mieczy, pistoletów i innych

Replika broni