Sklep dla kolekcjonerów oręża

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Oferta / usługi

Sklep ALEPREZENT specjalizuje się w sprzedaży replik broni, pancerzy oraz innych produktów inspirowanych historią. Jego oferta uwzględnia broń białą wykorzystywaną na przestrzeni wieków, a także wiele kopii broni palnej i akcesoriów - począwszy od pistoletów strzałkowych i muszkietów, na karabinach, strzelbach i bagnetach kończąc. Firma współpracuje z markami z całej Europy, które tworzą cenione na całym świecie repliki oręża, do złudzenia przypominające ich oryginalne wersje. Dzięki tej kooperacji może ona zaoferować swoim klientom szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Bagnety - wiarygodne repliki

Bagnety sprzedawane przez sklep wykonywane są w większości przypadków z tego samego materiału co ich oryginalne odpowiedniki. Hartowanie oraz chromowanie odbywa się natomiast zupełnie inaczej, co pozwala im zyskać specyficzne właściwości. W ofercie dostępne są produkty inspirowane bronią stosowaną przede wszystkim przy karabinach i strzelbach podczas I i II wojny światowej. Starannie wykonane repliki bagnetów z pewnością ucieszą każdego fana militariów i pozwolą poszerzyć jego kolekcję historycznych broni.

Pełna oferta: http://www.aleprezent.com.pl/

Więcej danych

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Rowerki, hulajnogi, wrotki

Rowerek biegowy

Pasja, doświadczenie oraz umiejętności - fotograf Wielkopolska

Maciej Foto

Profesjonalne zdjęcia - GMWStudio

Fotografia ślubna - www.gmwstudio.pl