Niedrogi, a komfortowy hostel

ART Hostel Poznań - Seweryna Mielżyńskiego 23 | 61-725 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 600 299 511 | NIP: 783-172-93-16 | REGON: 362137827

Oferta / usługi

ART Hostel Poznań idealnie łączy w sobie przystępność cen z wysoką jakością usług. Dbają oni o czystość i porządek w swoich pokojach, aby można było w nich nocować z przyjemnością. Co więcej, zapewniają gościom dostęp do ręczników i zamykanych na kluczyk metalowych szafek do przechowywania cennych rzeczy. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezprzewodowego internetu, a w mniejszych pokojach znajdują się również telewizory. Posiłki mogą Państwo przygotować samodzielnie w jadalni lub też wykupić catering.

Tanie noclegi - Poznań

Z pewnością warto skorzystać z oferty tego hostelu, aby zagwarantować sobie komfortowe, a zarazem tanie noclegi. Poznań słynie m.in. z zabytkowego ratusza z koziołkami, który znajduje się w niedalekiej odległości. Poza tym, w pobliżu mieści się też np. teatr i mnóstwo restauracji oraz pubów. W ART Hostel Poznań często zatrzymują się także cudzoziemcy, jako że obsługa mówi również po angielsku, rosyjsku, ukraińsku i hiszpańsku. Dla większych grup przygotowali oni atrakcyjne zniżki. Ponadto, za dodatkową opłatą odbierają gości z dworca lub lotniska.

Pełna oferta: Informacje

Więcej danych

www.art-hostel.com.pl

www.art-hostel.com.pl

biuroart-hostel.com.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Podróż do Betlejem i Nazaretu

Pielgrzymka do Izraela

Biuro podróży z niezawodną załogą

http://www.paradiso.net.pl/

Biuro podróży Viventure

http://viventure.pl/