Pole Piknikowe
MALTA IMPREZY
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 502 367 910

www.maltaimprezy.pl
karolina@maltaimprezy.pl
GPS: 52.402496, 16.987544

Spotkania integracyjne na świeżym powietrzu!

Pole Piknikowe "Malta Imprezy"

Marketing nie musi, a raczej nie powinien, opierać się tylko na prostych strategiach i utartych schematach. Coraz więcej osób decyduje się na bardziej wyrafinowane formy reklamy, ponieważ świadomi są tego, jak bardzo zmienił się nowoczesny marketing. Niegdyś widziany był głównie jako jedno z narzędzi, które działa w roli wsparcia sprzedaży. Jednakże w nowoczesnym świecie marketing dotyczy całej organizacji, a nie tylko jej części. Z tego względu warto jest zainteresować się również alternatywnymi rozwiązaniami.

Malta Imprezy świetnie sobie z tym poradzili. Ta prężnie rozwijająca się firma od 2001 to organizator różnorodnych imprez integracyjnych. Wybrawszy idealny teren na zaczęcie swojej działalności – wystarczająco blisko centrum, a jednocześnie w miejscu od niego oddalonym - stanowi przykład dobrze przemyślanej strategii. Co więcej, są właścicielami atrakcyjnych rejonów w pobliżu poznańskiego jeziora Malta. Ten fakt znacząco wpływa na koszty organizowanych przez nich wydarzeń i innych przedsięwzięć.

Imprezy integracyjne dla firm

Kolejnym rodzajem efektywnego marketingu, często jednakże niedocenianym, są imprezy integracyjne organizowane na świezym powietrzu lub w siedzibie danego przesiębiorstwa, co umożliwia catering dla firm w Poznaniu. Stanowią nie tylko wyjątkowy sposób na scalenie zespołu współpracowników, ale także motywują ich do podjęcia dodatkowych starań w drodze do jednego celu. Tylko poprzez odpowiednią praktykę są w stanie wykształcić u siebie właściwe strategie komunikacyjne, które dzięki ciągłemu doskonaleniu, mogą stać się bardziej efektywne. To, z kolei może zostać przeniesione na życie codzienne i wykonywanie wspólnych zadań w pracy.

Co więcej, świeże powietrze i duch rywalizacji to doskonałe uzupełnienie każdej imprezy integracyjnej. Piękne otoczenie jeziora Malta stanowi atrakcyjne i zachęcające tło dla lepszego poznawania się współpracowników, którzy zmotywowani pięknym otoczeniem z pewnością zaangażują się w różnorodne aktywności. Imprezy integracyjne nie tylko dążą do tego, aby zbliżyć do siebie pracowników, ale także by stworzyć i umocnić pozytywny wizerunek firmy. Taka metoda stanowi atrakcyjny i sprytny sposób na marketing.

Imprezy nad Maltą

Malta Imprezy to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zdobyta przez ten czas wiedza jest bardzo dobrze widoczna w jakości oferowanego przez nich marketingu. W przeciwieństwie do niektórych przedsiębiorców, nie decydują się na proste rozwiązania, a raczej te, które są efektywne. Co więcej, wiedzą dobrze jak zorganizować kampanię celną i atrakcyjną. Wiedza na temat dobrego marketingu sprawia, że wszystkie ich wydarzenia na długo zapadają w pamięć, a to dodatkowo buduje świadomość marki i jej pozytywny PR.

Warto jest wykorzystać ważną dla firmy okazję i zaplanować coś wyjątkowego nie tylko dla pracowników, ale także dla klientów. Pole piknikowe jest terenem należącym do Malta Imprezy i tam właśnie mogą zorganizować ciekawe jubileusze czy bankiety w Poznaniu np. te firmowe. Jeśli przedsiębiorstwo już od wielu lat świetnie radzi sobie na rynku, jest to doskonała szansa, by zaprosić najważniejszych klientów. Przy dobrej muzyce oraz pysznym jedzeniu o wiele łatwiej jest wpłynąć na pozytywne zdanie o reprezentowanej marce.

Miejsce na imprezę firmową w Poznaniu

Kolejnym elementem, który pokazuje, że Malta Imprezy bardzo dobrze radzi sobie z niestandardowymi elementami marketingu jest lokalizacja. Poznań jest sporym miastem, w którym mieszczą się ważne ośrodki handlu, na przykład Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na ich otwarcie zjeżdżają się ludzie z całego kraju, by dowiedzieć się więcej o nowinkach w danej branży. Jest do kolejna okazja do tego, by zapaść w pamięci swoim potencjalnym klientom czy też współpracownikom. Łatwy dojazd z centrum sprawi, że żaden z zaproszonych gości nie będzie miał problemu z dotarciem na miejsce.

Jezioro Maltańskie to prawdziwa atrakcja sama w sobie. Piękno okolicznych zielonych terenów pozytywnie nastraja każdego, kto zmęczony zgiełkiem miasta przychodzi się zrelaksować w tych malowniczych rejonach. Wiele ośrodków sportowych, Nowe Zoo, Termy Maltańskie czy też Kolej Parkowa Maltanka nieopodal sprawiają, że goście chętnie zaglądają w te rejony. Pośród tych atrakcji warto jest zorganizować subtelne, aczkolwiek efektowne wydarzenie marketingowe.