Rzetelna pomoc prawników

Kancelaria adwokacka Wałoszek–Stachowiak - Szkolna 1/207 | 61-832 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 503 597 874 | NIP: 697-208-99-47 | REGON: 301909915

Oferta / usługi

Kancelaria Agnieszki Wałoszek-Stachowiak to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, którzy potrafią rozwikłać wiele trudności. Dzięki ich pomocy, mogą Państwo przebrnąć przez gąszcz przepisów i upewnić się, że wszystkie formalności zostaną dopięte na ostatni guzik. Zajmują się oni wielorakimi sprawami, związanymi np. ze dziedziczeniem spadku, wolnością sumienia i religii, zakładaniem firm, gospodarką nieruchomościami, ochroną konsumenta, przemocą w rodzinie, księgami wieczystymi i nie tylko.

Porady prawne online

Dzięki temu, że kancelaria zapewnia swoim klientom porady prawne online, pomoc można uzyskać szybko i bez wychodzenia z domu. Jest to szczególne przydatne dla osób, które są bardzo zajęte lub mieszkają w małych miejscowościach. Jedyne, co należy zrobić, to wejść na stronę internetową i wysłać formularz, w którym dokładnie opiszą Państwo problem. W odpowiedzi przyjdzie wycena usługi i jeśli spotka się ona z aprobatą, trzeba dokonać płatności i poczekać na gotową poradę prawną. Zwykle dociera ona do klienta w ciągu zaledwie 24 godzin.

Pełna oferta: Oferta

Więcej danych

onlineporadyprawne.pl

onlineporadyprawne.pl

biuroonlineporadyprawne.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Usługi księgowe - Warszawa

Więcej informacji

Rzetelne usługi rzecznika patentowego

Szczegóły