Profesjonalne przygotowanie do egzaminu w WORD

U Sławka. Szkoła jazdy - Poleska 44 | 25-325 Kielce | woj. świętokrzyskie | numer telefonu: +48 413 861 802 | NIP: 656-112-66-58 | REGON: 290664353

Oferta / usługi

Jeżeli poszukujesz miejsca, które zajmie się rzetelnym przygotowaniem Cię do egzaminu na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, koniecznie zapoznaj się z ofertą szkoły jazdy "U Sławka". Jest to ośrodek, który od lat z ogromną starannością oraz zaangażowaniem kształci kierowców oraz pozwala na potwierdzenie kwalifikacji zawodowych. Jego instruktorzy są wymagający, a jednocześnie wyrozumiali, dlatego można mieć pewność, iż otrzymasz należyte przygotowanie zarówno do części praktycznej, jak i teoretycznej egzaminu.

Szkoła jazdy - Kielce

Szkoła jazdy "U Sławka" posiada dwa oddziały - jeden w Kielcach, a drugi w Jędrzejowie, gdzie od lat kształcą się kierowcy. Oferta ośrodka uwzględnia prawo jazdy różnych kategorii - od samochodów osobowych, po ciężarowe, a także pojazdy wykorzystywane do transportu osób. Kierowcy zawodowi będą mogli przejść tutaj kwalifikację wstępną oraz szkolenia okresowe, a także poddać się badaniom psychologicznym. Szkoła jazdy została doskonale przystosowana do nowoczesnych wymogów edukacyjnych, dzięki czemu cieszy się stałym napływem klientów.

Pełna oferta: Informacje

Więcej danych

www.uslawka.com

www.uslawka.com

uslawkapoczta.onet.pl

Godziny pracy:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek10:00-19:30
ŚrodaZamknięte
Czwartek10:00-19:30
PiątekZamknięte
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Tresura psów

Więcej informacji

Nauka jezyka angielskiego

Więcej

Przedszkole na Ursynowie w Warszawie

Czytaj więcej