Meble skandynawskie - producent

P.P.H.U. TOMMEBEL - Zimowa 1 | 63-900 Rawicz | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 505 777 515 | NIP: 699-185-74-88 | REGON: 301833997

Oferta / usługi

Bez wątpienia warto zaufać polskiemu producentowi Tommebel, jako że działa on już od 1990 roku i nadal cieszy się ogromnym uznaniem klientów. Ich produkty to połączenie wysokich walorów dekoracyjnych z rewelacyjną funkcjonalnością, jako że firma dba o każdy szczegół podczas ich tworzenia. Specjalizują się oni w meblach w stylu północnym, czyli wykonanym z drewna wyposażeniu o prostych kształtach i jasnych kolorach (najczęściej malowanym na biało). Cieszy się ono w Polsce coraz większą popularnością, ponieważ pomaga kreować ciekawą aranżację wnętrza.

Stylowe białe szafy

Jednym z niezwykle użytecznych produktów, jakie można zamówić w sklepie internetowym Tommebel, jest szafa z litego drewna. W ofercie mieszczą się różnorodne jej warianty, aby mogli Państwo znaleźć taki, który spełni konkretne oczekiwania. Niektóre modele wzbogacone są o lustro lub żaluzje, a inne mają dodatkowe szufladki, w których można schować np. drobne akcesoria. Na życzenie klienta, szafa nie zostanie pomalowana, dzięki czemu widoczna będzie naturalna barwa litego drewna. W celu zapoznania się z pełną ofertą producenta Tommebel, warto odwiedzić ich stronę www.

Pełna oferta: Szafa z litego drewna

Więcej danych

tommebel.pl

tommebel.pl

kontakttommebel.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Pranie mebli tapicerowanych - Kraków

Centralny odkurzacz

Zobacz więcej

Meble drewniane na wymiar

J&K Meble