Złoto Bałtyku

Skup bursztynu PIAST-AMBER - Stryjewskiego | 80-631 Gdańsk | woj. pomorskie | numer telefonu: +48 506 867 500 | NIP: 583-250-46-99 | REGON: 364449270

Oferta / usługi

SkupBursztynu.com pomoże każdemu poszukiwaczowi tej żywicy kopalnej przekształcić hobby w sposób na utrzymanie się. Atrakcyjne ceny oraz szybkie przeprowadzenie transakcji sprawiają, że firma stale poszerza swoje grono klientów. Ten ciekawy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest powszechnie znany i co roku setki osób podejmują się tego zajęcia, zarówno dla szybkiej gotówki, jak i dla przyjemności. Zbieranie bursztynu jest niezwykle odprężające i pozwala na spędzenie czasu w najbliższym towarzystwie nieokiełznanego morza.

Skup bursztynu na Pomorzu

Skup bursztynu, który prowadzi firma SkupBursztynu.com, to profesjonalnie świadczona usługa, która uwzględnia bezpłatną wycenę oraz wizytę u klienta. W zależności od wielkości kolekcji, którą klient chciałby sprzedać, możliwe są negocjacje, a także dojazd specjalisty na miejsce w celu ustalenia ostatecznej kwoty. Zatrudnieni przez firmę pracownicy to specjaliści od bursztynu, którzy w branży skupu tego surowca pracują już od wielu lat. Wykonana przez nich wycena jest sprawiedliwa zarówno dla sprzedającego, jak i dla firmy.

Pełna oferta: www

Więcej danych

www.skupbursztynu.com

www.skupbursztynu.com

infoskupbursztynu.com

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Motywacja od medalisty olimpijskiego

Strona internetowa

Dom weselny w Szczecinie

Sala Lawenda