Rollupmania
ul. Kordeckiego 42A
60-144 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 517 232 609

www.rollupmania.pl
biuro@rollupmania.pl
GPS: 52.383902, 16.876641

Profesjonalny roll-up dla Twojej firmy!

RollupMania

Przy wybieraniu odpowiedniej strategii marketingowej bardzo ważne jest rozważyć wszystkie dostępne opcje. Najlepszym wyjściem jest zatrudnienie osoby, która już od wielu lat specjalizuje się w planowaniu kampanii reklamowych. Jednakże nie każdy chce i może sobie na taką opcję pozwolić. W tym przypadku często pozostaje działanie intuicyjne oraz ostrożne wybieranie odpowiednich nośników. Podczas tego całego procesu należy pamiętać, by nie ograniczać swojego sposobu postrzegania– wiele osób silnie preferuje marketing internetowy, co nie w każdej sytuacji sprawdzi się tak samo dobrze.

Jedną z tradycyjnych metod reklamy jest przedstawienie oferty w sposób graficzny. Oczywiście, sama ta technika wydaje się być niepozorna, jednakże jeśli jest wykonana w sposób kreatywny i pomysłowy, może przynieść istotne, a czasami ogromne korzyści firmie. Z całą pewnością nie należy ignorować wpływu jaki ma na klienta odpowiednio wykonana grafika. Właściwie przygotowany system wystawienniczy może na długo zatrzymać się w pamięci potencjalnego klienta.

Systemy wystawiennicze

Jeśli wykonane w sposób niestandardowy, systemy wystawiennicze stanowią świetny sposób na poprowadzenie kampanii marketingowej. Kreatywność zawsze będzie przyciągała uwagę ludzi. Częste występowanie w przestrzeni publicznej czy też w miejscu przeznaczonym do prezentowania swoich usług i produktów (na przykład na targach) tworzy pozytywny wizerunek firmy oraz buduje świadomość marki. Wykonanie takich systemów wystawienniczych oferuje firma Rollupmania posiadająca swoją siedzibę w Poznaniu.

Ich specjalizacją jest produkcja tak zwanych roll-upów. Zapewne każdy przedsiębiorca jest zaznajomiony z działaniem tej prostej metody prezentacji – jest to stojak reklamowy, na którym rozwijana jest grafika. Tak wyeksponowane dane zawsze będą wyglądały przejrzyście oraz estetycznie. Rollupmania gwarantuje wysoką jakość wykonania – podstawy stojaka zrobione są z grubego aluminium, które stabilnie przytrzyma całą konstrukcję niezależnie od warunków. Z kolei płótno jest wytrzymałą i solidną tkaniną z poliestru, która jest odporna na przepuszczanie światła.

Rooll-upy

Każdy rollup oferowany przez firmę Rollupmania z Poznania, znacznie wyróżniaja się spośród konkurencji, ponieważ ich jakość przebija tą proponowaną przez inne firmy. Po pierwsze, ich konstrukcje są bardzo stabilne i opierają się na sztywnej kasecie wykonanej z aluminium i wzmocnionej o dwie nogi dodatkowo stabilizujące stojak. Co więcej, oferowane przez nich wymiary wynoszą 200 cm, ale jednocześnie ich propozycja świetnie wpisuje się w potrzeby prezenterów – cały maszt stojaka został zbudowany tak, by można było go wygodnie złożyć i przenieść.

Takie stojaki z odpowiednią grafiką świetnie sprawdzą się na wielu wystawach, gdzie różnorodne przedsiębiorstwa z danej branży prezentują swoją specjalizację oraz oferowane usługi i produkty. Jest to idealne miejsce na budowanie relacji z klientami oraz działania marketingowe mające na celu podniesienie świadomości marki. Generowanie takich kontaktów handlowych to bardzo ważna część każdej reklamy. Przy pomocy wysokiej jakości rollupa i pięknie, kreatywnie wykonanej grafiki z pewnością uda się zainteresować wiele osób.

Gdzie kupić?

Jak wcześniej wspomniano, odpowiednio przygotowane roll-upy na targach z pewnością pomogą nawiązać wiele nowych kontaktów. Poznań jest szczególnie ważnym ośrodkiem handlowym, ze względu na występowanie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z kolei tam bardzo często odbywają się rozmaite branżowe wystawy z różnych specjalizacji. Ich celem jest zarządzanie kontaktami z klientami czy też wzmacnianie ich lojalności. Co więcej, bezpośrednie spotkanie z klientem jest również bardzo ważne.

W okolicach dzielnicy Górczyn, w Poznaniu znajduje się również Rollupmania. Działają już na rynku od wielu lat i dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu wiedzą, że najważniejsza jest satysfakcja klienta. Dzięki temu, nawet jeśli nie mieszkasz w Poznaniu, możliwe jest złożenie zamówienia za pomocą kuriera, który bez problemu dostarczy zamówione roll-upy wprost pod Twoje drzwi. Co więcej, każda paczka posiada ubezpieczenie, więc nie musisz się martwić o jej los.