Auto skup - Warszawa

Skup Aut Best-Car - Grzybowska 30 | 00-863 Warszawa | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 507 857 200 | NIP: 125-164-53-96 | REGON: 365235424

Oferta / usługi

Samochód który posiada pewnie usterki, raczej nie cieszy się popularnością na serwisach aukcyjnych. Można jednak rozwiązać ten problem w inny sposób. Best Car to skup aut uszkodzonych z Warszawy, który jest w stanie zaproponować Państwu korzystną kwotę nawet za całkiem niesprawny pojazd. Jeśli miejsce spotkania zostanie ustalone na którąś z dzielnic stolicy lub też jedną z pobliskich miejscowości, dotrą tam oni w ciągu godziny. Jest to niejednokrotnie o wiele lepszy wybór niż podjęcie się naprawy poważnych awarii.

Skup aut używanych

Jeśli planują Państwo sprzedaż samochodu, a nie chcą Państwo tracić czasu ani na jego przygotowywanie czy naprawę, ani na sporządzanie anonsów, firma Best Car zaprasza do współpracy. Jest to skup aut z Warszawy, jednak swoją działalność prowadzą oni na terenie całego kraju. Gwarantują przyjazną obsługę, kwotę przewyższającą propozycje konkurencji oraz szybki, bezpłatny dojazd do kontrahenta w dowolne miejsce Polski. W przypadku Warszawy i okolic, potrwa to zaledwie godzinę od telefonicznego potwierdzenia chęci zawarcia transakcji.

Pełna oferta: Strona WWW

Więcej danych

www.skupaut-best.pl

www.skupaut-best.pl

skupaut-bestwp.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Busy do Austrii

Zobacz więcej

Przewozem osób

Busy do Berlina Tegel

Transport chłodniczy

Zobacz