Busy do Austrii

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | numer telefonu: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Oferta / usługi

Z pewnością warto skorzystać z usług transportowych firmy Markrym, jeśli cenią sobie Państwo wysoki komfort podróżowania. Posiadają oni nowoczesne, w pełni sprawne busy, którymi dowiozą Państwa w dowolnie wybrane miejsce w Polsce, a także np. w Austrii, Szwajcarii lub Niemczech. Ich kierowcy wyróżniają się nie tylko doskonałą znajomością tras, którymi jeżdżą, ale także wysoką kulturą osobistą oraz przyjaznym podejściem do klientów. Zawsze przyjeżdżają na czas, co jest kluczowe zwłaszcza w przypadku transportu na lotnisko.

Przewozy osobowe do Austrii

Poza standardowymi trasami, firma Markrym daje Państwu możliwość zamówienia przejazdu na życzenie. Jako że usługa odbywa się w formie door-to-door, nie będą Państwo musieli szukać drogi na miejsce w nieznanym sobie mieście, co bez wątpienia stanowi ogromne ułatwienie w podróży. Podczas całej drogi, pasażerowie mogą do woli korzystać z sieci bezprzewodowej, aby umilić sobie jazdę. Auta są również wzbogacone o sprawną klimatyzację z zabezpieczeniem przeciwpyłkowym. Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniają także wysoki poziom bezpieczeństwa.

Pełna oferta: Zobacz więcej

Więcej danych

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Auto skup - Warszawa

Strona WWW

Przewozem osób

Busy do Berlina Tegel

Transport chłodniczy

Zobacz