Sposób na szybką sprzedaż pojazdu

Skup aut - Każde Auto - Freta 26 | 82-300 Elbląg | woj. warmińsko-mazurskie | numer telefonu: +48 512 048 284 | NIP: 578-001-98-50 | REGON: 170400740

Oferta / usługi

Jeśli są już Państwo zmęczeni szukaniem potencjalnych kupców samochodu przez ogłoszenia internetowe i prasowe, warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez firmę Kazdeauto.pl. Skupują oni pojazdy wszystkich marek i modeli, niezależnie od rocznika ani stanu technicznego. Można więc im sprzedać także bardzo stare auto, a nawet takie, które uległo poważnej awarii lub wypadkowi. Nie jest też dla nich istotne OC ani ważność przeglądu - wystarczy dowód rejestracyjny, aby mogło dojść do transakcji.

Skup aut - Tczew i okolice

Skup aut Kazdeauto.pl działa w takich miastach, jak Tczew, Malbork, Elbląg i okolice. Warto zapytać ich o wycenę samochodu, jako że jest to usługa bezpłatna. Jeżeli okaże się ona korzystna dla Państwa, od razu będzie można ustalić miejsce i termin spotkania. Skup działa elastycznie, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dlatego może dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Umowę można podpisać od razu, a chwilę później firma przeleje odpowiednią kwotę na podane konto bankowe.

Pełna oferta: WWW

Więcej danych

kazdeauto.pl

kazdeauto.pl

f.grandwp.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Auto skup - Warszawa

Strona WWW

Busy do Austrii

Zobacz więcej

Przewozem osób

Busy do Berlina Tegel