Corio - hurtownia kosmetyczna dla Ciebie

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Oferta / usługi

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy kosmetyków, sprzętu kosmetycznego oraz akcesoriów znajdujących wykorzystanie w medycynie estetycznej, koniecznie skontaktuj się z Corio. Jest to znana i ceniona hurtownia kosmetyczna z Poznania, której niezwykle szeroki asortyment pozwoli uzupełnić zapasy prowadzonego przez Ciebie salonu lub gabinetu. Ten zespół profesjonalistów dba o to, żeby dostarczane przez nich artykuły pochodziły od znanych i cenionych za swoje produkty dostawców. Firma na co dzień zajmuje się także prowadzeniem szkoleń kosmetycznych, wobec czego wie jakie rodzaje kosmetyków oraz jaki sprzęt wykorzystywany jest przez jej klientów.

Kwas glikolowy marki Apis

Kwas glikolowy wyprodukowany przez Apis jest jedną z substancji, które oferuje swoim klientom hurtownia Corio. Jest on wykorzystywany podczas zabiegów kosmetycznych, takich jak wypełnienie zmarszczek, bruzd czy pozbycie się blizn, np. po trądziku. Pobudza on występującą w skórze keratynę do działania, tj. do odbudowy komórek i złuszczania naskórka, a co za tym idzie, do wygładzenia twarzy i nadania jest zdrowszego wyglądu. Dostępny w hurtowni kwas glikolowy Apis umożliwi Ci przeprowadzanie w gabinecie profesjonalnych zabiegów regenerujących cerę.

Pełna oferta: Kwas glikolowy Apis

Więcej danych

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Stomatolog - Poznań

Zobacz więcej

Układanie diet indywidualnych - Slimfood

Strona www

Niezawodne akcesoria kosmetyczne

Kliknij tutaj