Sól lecznicza

Zdrowa Sól - Wojska Polskiego 14 | 36-050 Sokołów Małopolski | woj. małopolskie | numer telefonu: +48 507 364 035 | NIP: 517-006-65-55 | REGON: 180466262

Oferta / usługi

Sole do kąpieli z Morza Martwego to leczniczy specyfik, który już od lat służy jako przykład medycyny niekonwencjonalnej oraz zabieg wykorzystywany w różnorodnych obiektach SPA. Dzięki ofercie sklepu internetowego Zdrowa Sól, produkt ten może znaleźć się w każdym domu gdzie znajdzie zastosowanie podczas przygotowywania roztworu solankowego, który pozwoli na regenerację skóry i relaks. Lecznicze właściwości soli do kąpieli z Morza Martwego zostały odkryte dawno temu i do dziś stosuje się je podczas zabiegów pielęgnacyjnych czy do leczenia zmian skórnych.

Sole kąpielowe

Sklep internetowy Zdrowa Sól ma do zaoferowania swoim klientom fenomenalne sole kąpielowe, minimalistyczne lampy czy przyprawy wykorzystywane każdego dnia w kuchni. Różnorodność oferowanych artykułów pozwala każdemu odwiedzającemu na znalezienie poszukiwanego produktu w niezwykle atrakcyjnej cenie. Firma dba o to, by sprzedawane wytwory były w stu procentach naturalne i spełniały wymagania wszystkich klientów. Dzięki temu zadowoleni ze współpracy kupujący chętnie wracają do sklepu dokonać kolejnych zakupów soli kąpielowych bądź spożywczych.

Pełna oferta: Sole do kąpieli z Morza Martwego

Więcej danych

zdrowa-sol.pl

zdrowa-sol.pl

biurozdrowa-sol.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Corio - hurtownia kosmetyczna dla Ciebie

Kwas glikolowy Apis

Stomatolog - Poznań

Zobacz więcej

Dyskontkosmetyczny.pl - sklep z preparatami kosmetycznymi

pełna oferta