Troskliwa opieka nad starszymi

Willa Kąkolowa - Profesjonalny dom seniora - Kąkolowa 35 | 04-848 Warszawa | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Oferta / usługi

Willa Kąkolowa jest ośrodkiem zajmującym się osobami starszymi, prowadzonym przez doświadczonych specjalistów. Jego pracownicy posiadają kwalifikacje, wiedzę oraz usposobienie niezbędne do tego, aby otoczyć opieką schorowanych ludzi w podeszłym wieku. Dom seniora mieści się w Warszawie, w dużym domu w dzielnicy Wawer, gdzie panuje cisza i spokój oraz znajduje się wiele zieleni. W pensjonacie znajdują się udogodnienia w postaci wind czy specjalnie przystosowanych łazienek, które ułatwiają przemieszczanie się oraz korzystanie z dostępnych sprzętów.

Komfortowy dom seniora - Warszawa

Ten dom seniora z Warszawy cieszy się pozytywnymi opiniami, głównie ze względu na jakość opieki, która roztaczana jest nad pensjonariuszami. Panująca w ośrodku atmosfera zbliżona jest do domowej, ponieważ wszyscy szybko nawiązują silne relacje i uczą się na sobie wzajemnie polegać. Seniorzy oraz ich rodziny mogą zadbać o spersonalizowanie pokoju, co pomoże im się lepiej odnaleźć w nowym miejscu. Doświadczona kadra z delikatnością zajmie się osobą przebywającą w pensjonacie, a także zaoferuje wsparcie psychiczne jej oraz jej bliskim.

Pełna oferta: Dom seniora - Warszawa

Więcej danych

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Corio - hurtownia kosmetyczna dla Ciebie

Kwas glikolowy Apis

Stomatolog - Poznań

Zobacz więcej

Układanie diet indywidualnych - Slimfood

Strona www