Zaopatrzenie dla gabinetów kosmetycznych

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Oferta / usługi

Każdy właściciel gabinetu kosmetycznego musi nawiązać współpracę z doskonale zaopatrzoną hurtownią. To tam będzie kupował codziennie wykorzystywane artykuły oraz specjalistyczny sprzęt do zabiegów. Corio z Poznania wspiera klientów z całej Polski, ponieważ oferuje szeroki wybór produktów oraz błyskawiczną dostawę do wszystkich miejscowości w kraju. W jej asortymencie znajduje się wosk do depilacji bezpaskowej i paskowej, akcesoria do manicure i pedicure, a także innowacyjne urządzenia do wykonywania makijażu permanentnego czy mikrodermabrazji.

Wosk do depilacji bezpaskowej

Usuwanie owłosienia to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych w gabinetach. Najczęściej wykorzystywana jest do tego specjalna substancja, którą nakłada kosmetyczka, a po zastygnięciu usuwa wraz z włoskami. W Corio poza tradycyjnym preparatem, dostać można także wosk do depilacji bezpaskowej, który stosuje się na mniejszych i wymagających większej delikatności powierzchniach ciała, na przykład w okolicach bikini czy pod pachami. Odrywa się go ręcznie, bez stosowania pasków, dlatego ciężko z jego pomocą usuwać owłosienie z nóg, ramion czy pleców.

Pełna oferta: Wosk do depilacji bezpaskowej

Więcej danych

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Corio - hurtownia kosmetyczna dla Ciebie

Kwas glikolowy Apis

Stomatolog - Poznań

Zobacz więcej

Układanie diet indywidualnych - Slimfood

Strona www