Agencja SEO

Agilito Sp. z o.o. - Romana Maya 1 | 61-371 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 790 752 541 | NIP: 782-255-21-20 | REGON: 302183797

Oferta / usługi

Agencję Agilito tworzą doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają specyfikę rozwijającego się dynamicznie marketingu internetowego. Zapewniają oni swoim klientom różnego rodzaju usługi, które mają na celu spopularyzowanie danej marki w sieci. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze firmowej strony WWW lub też jest ona już przestarzała, można u nich zamówić nowoczesną witrynę, która będzie przystosowana nie tylko pod komputery, ale także cieszące się ogromną popularnością smartfony i tablety. Co więcej, można zainwestować w kampanie AdWords, pozwalające promować się od razu i płacić za konkretne kliknięcia.

Jeśli są Państwo zainteresowani długotrwałą promocją marki w sieci, warto zdecydować się na pozycjonowanie. W ramach tej usługi, realizowane są wielorakie działania, mające na celu zoptymalizowanie strony tak, aby została jak najlepiej oceniona przez algorytm Google. Wyspecjalizowani pozycjonerzy z Agilito wiedzą, co dobrze wpływa na ranking witryny, a co źle, więc wprowadzą na niej odpowiednie zmiany, które ułatwią skuteczną promocję. Mogą to wykonać nie tylko na stronie w języku polskim, ale także angielskim, francuskim, niemieckim czy holenderskim. Chętnie podejmują z nimi więc współpracę także przedsiębiorcy, którzy wyjechali z kraju i rozwijają własną działalność zagranicą.

Czym jest pozycjonowanie?

Jak już zostało to wcześniej wspomniane, pozycjonowanie jest usługą, która ma na celu dopasowanie witryny pod wymagania Google. Trzeba bowiem pamiętać, że za każdym razem, gdy użytkownik wprowadza wybrane wyrażenie w wyszukiwarkę, w ułamku sekundy następują skomplikowane obliczenia, mające na celu uszeregowanie listy linków tak, aby z największym prawdopodobieństwem odpowiadały na dane zapytanie. Internauci bardzo ufają temu algorytmowi, dlatego instynktownie wybierają zazwyczaj jedynie te odnośniki, które wyświetlają się na pierwszej stronie wyników. Topowe miejsca w wynikach wyszukiwania są więc niebywale prestiżowe i przyczyniają się do zwiększenia ruchu ma stronie WWW.

Należy wziąć pod uwagę fakt, że jeśli tym wyrażeniem wpisywanym przez użytkownika jest nazwa produktu lub usługi, prawdopodobnie mamy do czynienia z potencjalnym klientem. Bez wątpienia warto więc zadbać o to, aby nasza witryna znalazła się jak najwyżej, ponieważ to tam zazwyczaj wchodzi internauta, aby zapoznać się z ofertą. Agilito zatrudnia grupę profesjonalnych pozycjonerów i SEO copywriterów, którzy podejmą wszystkie możliwe działania, aby dostosować Państwa stronę pod wytyczne wyszukiwarki. Stosują do tego celu jedynie w pełni legalne i uczciwe metody, co jest niezwykle istotne, ponieważ za złamanie zasad ustalonych przez Google, grozi nawet usunięcie domeny z indeksu.

Korzyści z pozycjonowania stron

Przewagą pozycjonowania nad tradycyjnymi formami promocji (takimi jak plakaty, ulotki, spoty reklamowe w radiu lub telewizji) jest możliwość większej personalizacji grupy odbiorców. Na przykład, w przypadku serwisu komputerowego, prawdopodobieństwo, że ofertą zainteresuje się osoba, której zepsuł się właśnie laptop i szuka punktu naprawy jest o wiele wyższe niż w przypadku przechodnia słyszącego lub widzącego reklamę przypadkiem. Takie precyzyjne ukierunkowanie marketingu może mieć naprawdę imponujące przełożenie na osiągane zyski.

Ponadto, można także określić, z jakiego obszaru chcemy pozyskiwać klientów. Konsument z Krakowa raczej nie przejedzie setek kilometrów, aby skorzystać z usług firmy działającej w Gdańsku, dlatego w przypadku biznesu lokalnego najlepszą strategią jest ograniczenie zasięgu działań reklamowych na konkretne miasto i jego okolice. Natomiast w przypadku sprzedaży internetowej, jak najbardziej nie trzeba wprowadzać żadnych limitów, tylko promować się w skali ogólnokrajowej.

Dzięki umowie na pozycjonowanie, zapewniają sobie Państwo stałą, profesjonalną opiekę nad stroną, która będzie ciągle ulepszana pod zmieniający się nieustannie algorytm Google. Tego typu reklama to oferta także dla mniejszych przedsiębiorstw, ponieważ budżet zostaje ustalony indywidualnie. W celu uzyskania darmowej wyceny konkretnej witryny, można skontaktować się z działem handlowym agencji Agilito.

Pełna oferta: Skuteczne pozycjonowanie - jak to działa?

Więcej danych

www.agilito.pl

www.agilito.pl

biuroagilito.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Aplikacje webowe

Przejdź do oferty

Strony dla deweloperów

Strona internetowa unaghi.eu