Polska telewizja w Wielkiej Brytanii

Polska Telewizja Satelitarna - 49 Oldfields Circus | UB5 4RR Northolt | woj. | numer telefonu: +48 02082033162 | NIP: - | REGON: -

Oferta / usługi

Wiele osób mieszkających w Wielkiej Brytanii tęskni za oglądaniem filmów czy seriali w języku polskim. Wszechobecny język angielski często wywołuje uczucie osaczenia oraz sprawia, iż tęskni się za swoim krajem ojczystym. Polska Telewizja Satelitarna jest odpowiedzią na wszystkie te problemy. Firma zajmuje się montażem oraz ustawianiem anten satelitarnych w Londynie oraz instalowaniem w domów dekoderów, które umożliwią odbieranie polskich kanałów. Swoją ofertę kieruje do osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz różnego typu instytucji.

Ustawianie anten satelitarnych

Podczas użytkowania dekodera jednego z polskich dostawców może dojść do przesunięcia talerza czy jego błędnego skonfigurowania. Z tego powodu firma oferuje także ustawianie anten satelitarnych w Londynie, podczas którego zadba o to, by zostały one odpowiednio połączone z odbiornikiem. Wieloletnie doświadczenie pracowników oraz wykorzystanie nowoczesnych narzędzi sprawia, iż usługa taka nie zajmuje jej wiele czasu. W celu ustalenia miejsca czy godziny spotkania, należy skontaktować się z firmą oraz poinformować ją jakiego typu są to urządzenia.

Pełna oferta: Ustawianie anten satelitarnych - Londyn

Więcej danych

www.polskatelewizja.co.uk

www.polskatelewizja.co.uk

infopolskatelewizja.co.uk

Godziny pracy:

Poniedziałek08:00-18:00
WtorekZamknięte
Środa08:00-18:00
Czwartek08:00-18:00
Piątek08:00-18:00
Sobota08:00-18:00
Niedziela11:00-15:00

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Aplikacje webowe

Przejdź do oferty

Specjaliści od marketingu

emtigodesign.pl