Roll up

Rollupmania - Kordeckiego 42A | 60-144 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 517 232 609 | NIP: 697-202-00-74 | REGON: -

Oferta / usługi

Roll up to rozwiązanie wykorzystywane podczas kampanii promocyjnych wielu firm – można go spostrzec w okolicach stoisk wystawowych przedsiębiorstwa, ale także osobno, gdzie stanowi wówczas reklamę stacjonarną. Produkt ten cechuje się nie tylko przyciągającym wzrok designem, ale także mobilnością – plakat może zostać zwinięty do specjalnie przygotowanego mechanizmu oraz rozłożony w zaledwie minutę. Ochronne torby, które dołącza do zamówienia Rollupmania.pl, służą do transportowania rollupów i wyściełane są pianką, która uchroni ten gadżet przed zniszczeniem.

Materiały reklamowe

Rollupmania.pl specjalizuje się w przygotowywaniu na specjalne zamówienie właśnie tego niesamowicie wytrzymałego rozwiązania, znanego jako roll up. Poznań stanowi siedzibę firmy, lecz w związku z tym, iż produkty te niezwykle łatwo jest wysłać, współpracę z nią nawiązują firmy z całej Polski. Poleganie na sprawdzonym producencie, który posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu materiałów reklamowych, przekłada się na ich jakość oraz trwałość. Każdy roll up powstający w drukarni w Poznaniu będzie niezawodnym dodatkiem kampanii promocyjnej.

Pełna oferta: Rollupmania - Poznań

Więcej danych

www.rollupmania.pl

www.rollupmania.pl

biurorollupmania.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek09:30-17:00
Wtorek09:30-17:00
Środa09:30-17:00
Czwartek09:30-17:00
Piątek09:30-17:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Aplikacje webowe

Przejdź do oferty

Specjaliści od marketingu

emtigodesign.pl

Projektowanie graficzne - As-Graf

www